pexels-cottonbro-studio-3662945 (1)
about-us_section_01_1

Witajmały odkrywco!

Nasza misja to stworzenie przestrzeni, w której każde dziecko może odkrywać świat w pełni kreatywnie, radośnie i bezpiecznie. Dążymy do budowania mocnych podstaw edukacyjnych, które umożliwią dzieciom rozwijanie swojego potencjału, zainspirują do ciekawości i pozwolą na wyrażanie siebie. W Kolorowym Przedszkolu nie tylko przekazujemy wiedzę, ale także wspieramy rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego malucha, ponieważ wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i ma unikalne zdolności do odkrycia.

cloud_1

Dzielnych przedszkolaków

Zadowolonych rodziców

Wychowawców

Grup

cloud_1

Nasze grupy

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią tej niezwykłej przygody w dzieciństwie naszych podopiecznych i razem z nimi tworzyć wspomnienia na całe życie.

Pomoc: Teresa Skrzypek

ŻabkiWychowawca: Agnieszka Skiba

Pomoc: Anna Stajniak

SmerfyWychowawca: Katarzyna Krupska